Akaryakıt


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

BP ULTİMATE EURO DİESEL
BP Ultimate Euro Diesel'in üstün temizleme yeteneği, sıradan dizel yakıtlara göre önemli bir güç, performans ve yakıt ekonomisi katkısı sağlar. Bu üstün temizleme gücü bağımsız test kuruluşlarında test edilmiştir. Sağlanan fayda, sürüş şekli ve alışkanlıkları, aracın durumu ve özellikleri, hava ve yol gibi sürüş koşullarına bağlı olarak değişebilir.

BP DİESEL
BP Diesel, BP’nin tüm yakıtlarında olduğu gibi özel formülü sayesinde zararlı tortuların önemli motor parçalarında, özellikle enjektörlerin üzerinde birikmesini önler. Böylece, motorunuz performans kayıplarına karşı korunmuş olur.BP Diesel, özel formulü ile dolum esnasında köpürmeyi azaltır. Böylece deponuza hızlı ve temiz bir dolum yapılmış olur. Aynı zamanda köpürme olmadığı için doğru miktarda yakıt almış olursunuz.

BP ULTİMATE KURŞUNSUZ
BP Ultimate Kurşunsuz, markası ne olursa olsun, benzinli aracınızın motorunu güçlü bir şekilde temizlemek ve korumak için tasarlanmış gelişmiş bir yakıttır. Bu sayede motorunuzun performansı ve verimi artar ve ayrıca CO2 emisyonları azalır.

BP KURŞUNSUZ
Sıradan yakıtlar, aracınızın yakıt sisteminde zararlı tortular bırakabilir. Bu tortular, zaman içerisinde, motorunuzun tasarlandığı şekilde çalışmasını engelleyebilir ve bu da motorunuzun performansını ve verimliliğini düşürür. BP Kurşunsuz, BP’nin tüm yakıtlarında olduğu gibi özel formülü sayesinde zararlı tortuların kritik motor parçalarında birikmesini önler ve motorunuzun temiz kalmasına yardımcı olur. Böylece, motorunuz performans ve verimlilik kayıplarına karşı korunmuş olur. BP Kurşunsuz, uzun vadede motorunuzun korunmasına yardımcı olur. Yapılan testler ayrıca göstermiştir ki, BP Kurşunsuz, motorunuzu korozyona karşı korur. Özel sürtünme azaltıcı formülü ile motorunuzdaki sürtünmeyi azaltır. Azalan motor sürtünmesi, performansı ve verimliliği artırır.

BP OTOGAZ
EN 589 standardına sahip olan BP Otogaz, BP’nin kalite güvence kontrol programı ile düzenli denetlenerek her BP istasyonundan aynı kaliteyi sunar. Periyodik kontrolleri yapılan otogaz pompalarından her zaman paranızın tam karşılığını alırsınız.

Otogaz (LPG)


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

EN 589 standardına sahip olan BP Otogaz, BP’nin kalite güvence kontrol programı ile düzenli denetlenerek her BP istasyonundan aynı kaliteyi sunar. Periyodik kontrolleri yapılan otogaz pompalarından her zaman paranızın tam karşılığını alırsınız.

YÜKSEK GÜVENLİK STANDARTLARI
BP Otogaz istasyonları yüksek güvenlik standartları ile donatılarak, size BP Otogaz’ı en güvenli şekilde sunar.

BP GLOBAL YAKIT UZMANLIĞI
BP’nin global yakıt teknolojileri uzmanlığı ile BP Otogaz, dünya standartlarında güvenilir bir yakıttır.

YÜKSEK HİZMET STANDARTLARI
BP Otogaz, özel eğitim programına alınmış BP pompacıları tarafından her zaman yüksek hizmet standardı ile sunulur.

AdBlue


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

AdBlue dizel yakıtlı ağır hizmet taşıtlarının oluşturduğu NOx-emisyonunu kimyasal olarak azaltmakta kullanılan, toksik olmayan bir çözümdür. AdBlue ne patlayıcı ne de çevreye zararlıdır ve taşınabilir sıvıların minimum risk kategorisinde sınıflandırılmaktadır. AdBlue aşındırıcı olduğundan, kullanımı ve depolanması için belli bazı malzemeler gereklidir. Avrupa’daki belli başlı bütün kamyon ve otobüs imalatçılarının AdBlue gerektiren modelleri vardır. Daha spesifik AdBlue ayrı bir tankta saklanır ve dizel veya başka tür yakıtlarla karıştırılmaz. Kullanımı SCR Selective Catalytic Reduction (SCR Seçimli Katalitik İndirgeme Sistemi) adlı bir sistemle yapılır. AdBlue, taşıtınızın SCR sisteminin işlevini yerine doğru getirmesini güvence altına almak için DIN V 70070 standardı ve ISO 22241-1 teknik şartnamesine uymalıdır ve ISO ve CEFIC yönetmelikleri ile uyumludur. SCR sisteminin işlevini iyi bir şekilde görmesi için AdBue’nun bu standartlara uyumlu olması çok önemlidir. AdBlue® VDA (Verband der Automobilindustrie) firmasına ait tescilli bir ticari markadır ve lisansla kullanılmaktadır.

Nakliye


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

Nakliye filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Burger King


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

Akaryakıt tesisimiz içinde Burger King sayesinde 7/24 saat yemek yiyebilirsiniz.

Market


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

Marketimiz 7 gün 24 saat geniş ürün yelpazesi,temiz ve kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyatları,hızlı servisi ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Marketimiz özellikle şarküteri , içecek , kuruyemiş, çikolata,petshop,bebek ürünleri reyonları ile müşterilerimize çok zengin ürün yelpazesi sunmaktadır.

Marketimizde fiyat politikası olarak kaliteli ,markalı ürünleri müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız.Sürekli artan satışlarımızdan ve müşteri geri dönüşlerinden bunu bu güne kadar başardığımızı düşünüyoruz. Bu günden sonrada müşteri memnuniyeti odaklı ve kendimizi sürekli yenileyek hizmet vermeye devam edeceğiz.

Oto Yıkama


FREEHTML5.co Free HTML5 Template

FREEHTML5.co Free HTML5 Template

Oto yıkama tesisimiz hergün 7/24 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermektedir. Günlük 350 araç yıkama kapasitesi ile bölgemizin en büyük yıkama tesisidir. Müşterilerimizin isteklerine göre araçlarını otomotik makinada yada köpüklü yıkamada çok kısa sürede yıkanmasını sağlamaktayız. Araçları yıkanırken müşterilerimiz bekleme bölümümüzde dinlenebilir çay , kahvelerini keyifle içebilirler.